وبلاگ

مزایا و معایب طراحی انگلیسی ویلا در شمال

ویلاها در شمال، در سبک و در طراحی های متفاوت، ساخته می شوند، یکی از طراحی های کلاسیک، طراحی انگلیسی می باشد، ویلا به صورت انگلیسی، یکی از سبک های طراحی و ساخت انواع ویلا در شمال است که میتوان به کمک آن حس سنتی و کلاسیک را ایجاد نمود.

بیشتر بخوانید

آگهی های دروغین خرید ویلا در دیوار و شیپور

یکی از سایت های قدیمی، در زمینه ی تبلیغات و آگهی املاک، فعالیت می کند؛ دیوار و شیپور می باشد، در این مقاله قصد داریم، تاثیر سایت شیپور و دیوار بر خرید و فروش ویلا در شمال را بررسی کنیم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

آیا انشعابات ویلا مهمترین اصل برای ساخت مجاز ویلا در شمال می باشد؟

یکی از اقدامات مهم قبل از ساخت و ساز یا خرید ویلا درخواست انشعابات ساختمان است، در واقع انشعابات سکونت را در ویلا ممکن می‌ سازد، هر ویلا در شمال دارای انشعابات مختلفی است....

بیشتر بخوانید

هر آنچه که باید در رابطه با شهر صنعتی بابل بدانید

مازندران یکی از استان های پرطرفدار شمال کشور است، یکی از شهرهای معروف استان مازندران، که لقب بهار نارنج را به خود اختصاص داده است، شهر صنعتی بابل می باشد، بابل مرکز استان مازندران نیست، ولی نقش مرکزیت را در این استان دارد...

بیشتر بخوانید

بابلسر کجاست و خرید ویلا در بابلسر

از جمله شهرستان های شمال کشور، که سال هاست، در صدر جدول خرید و فروش قرار دارد، شهرستان بابلسر می باشد، شهرستان بابلسر با امکانات زیادی برای توریست ها و جاذبه ی زیبای دریای خزر، مورد توجه قرار گرفته است، اگر قصد خرید ویلا در بابلسر را دارید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

فاصله شهرهای شمالی از هم

فاصله شهرهای شمالی، به شما می‌ گوید، چه مدت زمان، در راه هستید تا از شهرستانی به شهرستانی دیگر برسید، در واقع این مسئله اهمیت دارد، که فاصله شهرهای شمالی از یکدیگر چقدر است....

بیشتر بخوانید

چرا ارزان ترین ویلا در چمستان قرار دارد؟ چگونه می توان ویلا ارزان خرید؟

با وجود ملک های بسیاری که در چمستان قرار دارد، پتانسیل سرمایه گذاری در چمستان بسیار بالا می باشد، و همچنین ساخت و ساز ویلا در چمستان، بسیار رونق یافته است، با این حال، ارزان ترین ویلا در چمستان، قرار دارد.

بیشتر بخوانید

طبع تند بوم گردی در شمال

مسافرت و تفریح کردن، جزئی از روال و زندگی، مردم بوده است، اکثر افراد سعی بر آن داشته اند، ویلایی در شمال خریداری کنند، تا بتوانند در تعطیلات و آخر هفته به شمال سفر کنند، اما بدلیل گران بودن ویلاها در شمال، همه افراد نمی توانند، ویلایی در شمال خریداری کنند، از این سوی بوم گردی بهترین گزینه میباشد.

بیشتر بخوانید

مجتمع های تفریحی رفاهی در شمال؛ کابوس شهرک های کوچک در شمال

به دلیل خوش آب و هوا بودن و با وجود مناطق گردشگری و تفریحی بسیار در شمال کشور، شمال مقصدی برای گردشگری و تعطیلات آخر هفته قرار گرفته است، از این رو در این محدوده شهرک های متفاوتی، تاسیس شده است....

بیشتر بخوانید

مشکلات عمده خرید ویلا در شمال به دلیل عدم رعایت درست قولنامه نویسی

قولنامه در لغت به معنای عهد و پیمان است، قولنامه نویسی، ویلا و زمین، عموما توسط مشاورین املاک تنظیم می‌ گردد، به عنوان سند شناخته می‌ شود، توجه به برخی نکات، موجب پیشگیری از ریسک و خطرات احتمالی در آینده پس از تنظیم این سند خواهد شد.

بیشتر بخوانید

کلبه های روستایی در شمال؛ بیشتر در چه مناطقی بنا شده اند؟

کلبه های روستایی، یکی از انواع معماری‌ های قدیمی که البته بسیار محبوب، محسوب می شود، زیباترین سبک های خانه روستایی را می‌ توانید، در منطقه هایی که جزو سرزمین‌ های معتدل، مرطوب و پر باران هستند، مشاهده کنید...

بیشتر بخوانید

تهاتر به چه معناست و کارشناس تهاتر کیست؟

هر جا که استفاده از ابزار و فروش آن دشوار بوده و یا نقد کردن دارایی‌ ها سخت باشد، رغبت به تهاتر افزایش پیدا می‌ کند، پس می توان اینگونه بیان کرد که، مبادله کالا به کالا، بدون نقدینگی، با ارزش یکسان را تهاتر می نامند.

بیشتر بخوانید

طراحی سقف ویلاها در شمال و انواع سقف ویلاها

صنعت ساختمان به کلی در حال تحول است، در میان تمام شیوه‌ ها و ابزارهایی که برای زیباتر کردن ساختمان‌ ها و ویلاها وجود دارد، پوشش سقف، یکی از مهم ترین بخش در ساخت و طراحی ویلا به شمار می رود، پوشش سقف مورد استفاده می‌ تواند داخلی بوده و یا این که خارجی باشد و... با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

شهر نوشهر را با ما بیشتر بشناسید

شهرستان نوشهر از شهرهای توریستی استان مازندران و یک شهر ساحلی و جنگلی است، به لحاظ جغرافیایی در مرکزیت استان مازندارن واقع شده و شرق و غرب را به یکدیگر متصل می کند، در این مقاله می خواهیم درباره ی جاذبه های توریستی نوشهر صحبت کنیم و از شما دعوت می کنیم، تا پایان با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ارزهای دیجیتال یا خرید زمین در شمال

اکثر افراد به دنبال گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری می باشند، مهمترین سوالی که باید پیش از هر چیز از خودتان بپرسید این است که آیا چیزی از بازارهای مالی می دانید؟ شما باید از تمامی مسائل مربوط به خرید و فروش ارز دیجیتال و زمین به طور تخصصی آگاهی داشته باشید.

بیشتر بخوانید