وبلاگ

کلبه های روستایی در شمال؛ بیشتر در چه مناطقی بنا شده اند؟

کلبه های روستایی، یکی از انواع معماری‌ های قدیمی که البته بسیار محبوب، محسوب می شود، زیباترین سبک های خانه روستایی را می‌ توانید، در منطقه هایی که جزو سرزمین‌ های معتدل، مرطوب و پر باران هستند، مشاهده کنید...

بیشتر بخوانید

تهاتر به چه معناست و کارشناس تهاتر کیست؟

هر جا که استفاده از ابزار و فروش آن دشوار بوده و یا نقد کردن دارایی‌ ها سخت باشد، رغبت به تهاتر افزایش پیدا می‌ کند، پس می توان اینگونه بیان کرد که، مبادله کالا به کالا، بدون نقدینگی، با ارزش یکسان را تهاتر می نامند.

بیشتر بخوانید

طراحی سقف ویلاها در شمال و انواع سقف ویلاها

صنعت ساختمان به کلی در حال تحول است، در میان تمام شیوه‌ ها و ابزارهایی که برای زیباتر کردن ساختمان‌ ها و ویلاها وجود دارد، پوشش سقف، یکی از مهم ترین بخش در ساخت و طراحی ویلا به شمار می رود، پوشش سقف مورد استفاده می‌ تواند داخلی بوده و یا این که خارجی باشد و... با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

شهر نوشهر را با ما بیشتر بشناسید

شهرستان نوشهر از شهرهای توریستی استان مازندران و یک شهر ساحلی و جنگلی است، به لحاظ جغرافیایی در مرکزیت استان مازندارن واقع شده و شرق و غرب را به یکدیگر متصل می کند، در این مقاله می خواهیم درباره ی جاذبه های توریستی نوشهر صحبت کنیم و از شما دعوت می کنیم، تا پایان با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ارزهای دیجیتال یا خرید زمین در شمال

اکثر افراد به دنبال گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری می باشند، مهمترین سوالی که باید پیش از هر چیز از خودتان بپرسید این است که آیا چیزی از بازارهای مالی می دانید؟ شما باید از تمامی مسائل مربوط به خرید و فروش ارز دیجیتال و زمین به طور تخصصی آگاهی داشته باشید.

بیشتر بخوانید

ویلا یا زمین خود را بواسطه املاک رویال ویلا قیمت گذاری کنید و به راحتی به فروش برسانید

مشاورین املاک رویال ویلا با تیم حرفه ایی در عرصه ی خرید و فروش ویلا و زمین فعالیت گسترده ای دارند، شما برای خرید و فروش به راحتی می توانید به رویال ویلا مراجعه کنید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

سائیج محله کجاست خرید ویلا در سائیج محله آمل

سائیج محله از روستاهای توابع شهرستان آمل در مازندران در جاده بین آمل و چمستان واقع شده است، این روستا از نظر موقعیتی نزدیکی به دو راهی ولسیده و کلوده و... قرار گرفته است، با ما همراه باشید، تا با این منطقه ی جنگلی بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

امیرآباد کجاست؟ خرید ویلا در امیرآباد نور

امیرآباد، در نزدیکی آمل در استان مازندران واقع شده است، موقعیت جغرافیایی امیرآباد موجب شده است در بسیاری از روز های سال دارای آب و هوای معتدل و مطبوعی باشد، با ما همراه باشید، تا با این منطقه ی جنگلی و سرسبز بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

خط دریا کجاست و خرید ویلا در جاده کلوده

اگر می خواهید بدانید خط دریا کجاست، و با خرید ویلا در جاده کلوده آشنا شوید، باید گفت یکی از روستاهای بزرگ که در شهرستان ساحلی مازندران، در محمودآباد مازندران قرار دارد، روستای کلوده است، با همراه باشید تا با این منطقه ی زیبا آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

سعادت آباد کجاست و خرید ویلا و زمین در سعادت آباد نور

سعادت آباد کجاست و خرید ویلا در سعادت آباد نور، به چه علت برای سرمایه گذاران جذاب است؟ برای پاسخ به این پرسش، ابتدا باید با موقعیت این شهر در شمال کشور، آشنا شوید، با ما همراه باشید، تا با منطقه ی جنگلی سعادت آباد آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

هزینه ی ساخت ویلا در شمال از زبان کارشناسان رویال ویلا

هزینه ساخت ویلا در شمال کشور، به موارد مختلفی بستگی دارد و نمی توان به صورت کلی گفت، که هزینه ی ساخت ویلا در شمال کشور چه میزان است، در این مقاله قصد بررسی هزینه ی ساخت ویلا در شمال را داریم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

چمستان کجاست و سرمایه گذاری و خرید زمین در چمستان نور

برای اینکه گزینه‌ های مناسبی را برای خرید زمین در چمستان و نور پیدا کنید، نیاز دارید که، یک مشاوره املاکی که به این منطقه شناخت کافی دارد، در کنار شما باشند، در این مقاله قصد معرفی شهرستان توریستی چمستان و نیز سرمایه گذاری با خرید زمین در چمستان و نور را داریم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید خانه روستایی ارزان قیمت در شمال توسط رویال ویلا

انواع خانه روستایی در سبک و معماری متفاوت در اکثر نقاط مختلف ایران وجود دارند، اغلب خانه های روستایی از قیمت مناسبی برخوردار می باشند، اگر به دنبال خرید خانه روستایی ارزان قیمت در شمال توسط رویال ویلا، هستید با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

مسائل حقوقی خرید ویلا در شمال

خرید و فروش ملک امروزه نیازمند، دقت و توجه بخصوصی می باشد، که حتما قبل انجام معامله باید به یک سری از مسائل حقوقی توجه بسیاری شود، تا یک خرید مطمئن صورت گیرد، در این مقاله به یک سری از مسائل حقوقی برای خرید ویلا در شمال توجه می کنیم، بنابراین با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

از شهر آمل که یک شهر تجاری و نزدیک ترین شهر شمالی به تهران می باشد بیشتر بدانید

شهر آمل پر از جاذبه های دیدنی و بی نظیر می باشد، می توان با خرید ویلا در این شهر، به انبوهی از مزایا دسترسی داشت، این شهر با وجود تمام امکانات و مزایایی دارد، جزو شهر مقرون به صرفه برای خرید ویلا قرار گرفته است، در این مقاله قصد معرفی یکی از شهرهای توریستی شمال را داریم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید