وبلاگ

قیمت زمین در شمال و خرید زمین در مازندران

در این مقاله خواهیم گفت که قیمت هر متر زمین در شمال چقدر است و بر چه مبنایی محاسبه می گردد و شما را با سرمایه گذاری پر سودی به نام خرید زمین در مازندران آشنا خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید

فروش خانه روستایی ارزان در شمال و مازندران

آیا می دانستید که هنوز هم در شمال کسانی زندگی می کنند که با همان سنت قدیمی خود مشغول به کار هستند؟ دوست دارید که شما هم خانه های قدیمی با دیوار های کاهگلی زیبا داشته باشید؟ در این مقاله ما شما را با خانه های قدیمی آشنا میسازیم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

آیا خرید ویلا در شمال با 100 میلیون، حقیقت دارد؟

خرید ویلا با 100 میلیون در شمال؟! با شرایط خوب و بسیار عالی! در این قسمت ما به شما اطلاعات لازم را در مورد این که چطور با 100 میلیون می شود صاحب ویلا در شمال شد را می دهیم، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا ارزان قیمت اقساطی در شمال

آیا از شرایط خرید به صورت اقساط اطلاعات کافی را دارید؟ و چرا خرید ویلا در شمال نسبت به جاهای دیگر ارزان تر و به صرفه تر است؟!! برای اطلاعات بیشتر در این مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

خرید سوئیت ارزان قیمت در شمال

آیا می دانید سوئیت به چه معناست؟ آیا می دانستید که سوئیت،خود به چندین نوع تقسیم می شود؟ در این مقاله تفاوت ویلا با سوئیت را از جوانب مختلف بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید و برروی بیشتر بخوانید کلیک کنید.

بیشتر بخوانید

در خرید ویلا اقساطی در شمال کشور به چه نکاتی توجه کنیم؟

با توجه به آب و هوای خوب و زیبایی های چشم نواز و بکر همیشگی استان های شمال کشور، همیشه متقاضی برای خرید ویلا در شمال وجود دارد چرا که سفر به شمال دمی انسان را از زندگی شلوغ و پرهیاهوی روزانه دور می کند، به همین جهت خیلی از خریداران متقاضی خرید ویلا اقساطی در شمال کشور هستند.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا در نور و نکات مهمی که باید توجه کنید

خب شهرستان نور در مازندران یکی از شهرهایی است که به خاطر فاصله کم بین جنگل و دریا همیشه مورد توجه بوده است، خیلی از کسانی که قصد خرید ویلا در شمال کشور دارند مشتاق شناخت بیشتر این شهر و چگونگی خرید ویلا در نور و نکات مهمی که باید توجه کنند هستند،در این مقاله به شهر و نور و این نکات می پردازیم

بیشتر بخوانید

نحوه تغییر کاربری زمین در شمال چگونه است؟

نحوه تغییر کاربری زمین برای ساخت ویلا یک مسیر پر فراز و نشیب است. اگر مشتری خرید زمین در شمال هستید بهتر است این مسیر را در کنار کارشناسان مجرب و متخصص طی کنید. کارشناسان املاک و مستغلات، خرید و فروش زمین در مازندران قطعا با توجه به تجربه و اشراف کامل بر اطلاعات در این زمینه می توانند کمک شما باشند

بیشتر بخوانید

آشنایی با انواع ویلا در شمال و قیمت ویلا در شمال

گاهی وقت قصد خرید ویلا را داریم و اولین تجربه ما در خرید ویلا هم که باشد این طبیعی است که بخواهیم یکسری اطلاعات در مورد انواع ویلا در شمال یا قیمت ویلا در شمال را داشته باشیم به همین منظور در این مقاله از رویال ویلا به این مهم می پردازیم.

بیشتر بخوانید

بهترین نقطه شمال کجاست،کدام شهر برای خرید ویلا مناسب است؟

در این مقاله از رویال ویلا می خواهیم یک سر به شمال همیشه سرسبز و زیبا بزنیم تا ببینیم بهترین نقطه شمال کجاست یا کدام شهر برای خرید ویلا مناسب تر است؟ با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید

قولنامه چیست و چه فرقی با مبایعه نامه دارد؟

در خیلی از موارد مشتریان املاک رویال ویلا و اغلب کسانی که قصد خرید ویلا را دارند دوست دارند در مورد نکاتی مثل، سند، قولنامه، مبایعه نامه، یا مراحل پایان کار حتی اطلاعات داشته باشند، ما در این مقاله در مورد اینکه قولنامه چیست و چه فرقی با مبایعه نامه دارد؟ با شما صحبت می کنیم.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا در شمال و لذت بردن از این طبیعت چهار فصل

این روزها به دلیل مشغله زیاد و شلوغی و ترافیک های سنگین در کلان شهرها اکثر مردم نیاز به جایی به دور از سر وصدا و آلودگی های شهرهای بزرگ را در روزمرگی های خود احساس می کنند.شمال کشور و استان های شمالی به دلیل نزدیک بودن به پایتخت،به مقصد پرطرفدار برای ساکنین تهران تبدیل شده است .

بیشتر بخوانید

برای خرید ویلا شمال کشور به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید ویلا در شمال با توجه به بازار وسیع و حجم ساخت وساز می تواند کار دشواری باشد، اما شما با رعایت نکاتی که ما در این مقاله عنوان می کنیم، می توانید با خیالی آرام برای خرید ویلا در شمال کشور اقدام کنید.با ما همراه باشید در این مقاله از رویال ویلا

بیشتر بخوانید